SPONSORZY I PARTNERZY

Po raz piętnasty w historii – w dniu 11.11.2018 r. zorganizujemy w Baranowie
BIEG I NORDIC WALKING z okazji Święta Niepodległości

Organizatorami imprezy są: Uczniowski Klub Sportowy „SPRINT” Przeźmierowo, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym, Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie.  Imprezę wspólfinansuje Gmina Tarnowo Podgórne oraz Powiat Poznański. Zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem  na Bieg Krótki na 4 km, tych, którzy  już trochę biegają na Bieg Główny na 7,5 km oraz tradycyjnie pasjonatów Nordic Walkingu, których z roku na rok coraz więcej na Marsz na 4 km.

Spodziewamy się ok. 300 zawodników!

Żadna impreza biegowa zorganizowana na wysokim poziomie, nie może odbyć się bez odpowiedniego budżetu. Chcielibyśmy poprosić Państwa o wsparcie, jednocześnie oferując ze swojej strony maksymalnie rozbudowaną ofertę promocyjną.

W zamian za wsparcie finansowe lub rzeczowe (nagrody, izotoniki, torby do pakietów startowych, itp.) Biegu Niepodległości mogą Państwo liczyć na następujące formy reklamy i promocji:

•    baner lub inna forma reklamy zlokalizowana w strefie
     start-meta.
•    możliwość rozdawania ulotek reklamowych wśród
     uczestników imprezy oraz kibiców, a także dodania
     materiałów promocyjnych do pakietów startowych
•    możliwość zorgnizawowania stoiska promocyjnego
•    logotypy i linki na stronach internetowych Biegu
     Niepodległości.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt:
Katarzyna Polańska-Bebejewska

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE  ZAPEWNIA FIRMA  FLOW EVENTS