Przekaż klubowi 1% podatku

Zwracamy się z prośbą o przekazanie na rzecz naszego klubu 1% podatku z Twojego rocznego rozliczenia.
Korzystanie z tej formy pozyskiwania środków umożliwia nam członkostwo w Szkolnym Związku Sportowym "Wielkopolska", który posiada status OPP.

Przekazanie 1% nic nie kosztuje.

Zobacz, jak to zrobić

Zgromadzone w ten sposób środki przeznaczamy na działalność statutową, w szczególności na zakup sprzętu potrzebnego na treningach.

WPISZ NUMER

KRS

W rubryce PIT:  "wniosek o przekazanie 1% podatku naleznego" wpisz numer SZS "WIELKOPOLSKA" :

WPISZ CEL SZCZEGÓŁOWY

W rubryce PIT: "informacje szczegółowe" wpisz koniecznie:

UKS "SPRINT" PRZEŹMIEROWO
ul. Krótka 13, 62-081 Przeźmierowo

Pamiętaj: tylko wtedy pieniądze trafią do naszego klubu!