UKS SPRINT PRZEŹMIEROWO

klub lekkoatletyczny

Treningi w klubie są bezpłatne!

Dla prawidłowego funkcjonowania klubu pobieramy obowiązkową składkę w kwocie 130 zł, w ramach której otrzymujesz:

✔ ubezpieczenie NNW SPORT
✔ licencję zawodniczą WZLA / PZLA
✔ udział w zawodach - opłaty startowe
✔ zniżki w opłatach za obozy klubowe
✔ nielimitowany udział w treningach klubu
✔ dodatkowe bonusy - czytaj obok  ▶

Składkę członkowską z dopiskiem "imię i nazwisko zawodnika - składka roczna", prosimy wpłacać na konto bankowe klubu:

2 treningi próbne

Nie jesteś pewien czy spodobają Ci się zajęcia? Skorzystaj z dwóch próbnych treningów. Trener uważnie przyjrzy się Twoim umiejętnościom, a Ty zdecydujesz czy chcesz trenować.

opieka fizjoterapeuty

Członkostwo w klubie uprawnia naszych zawodników do 20% zniżki na wizyty u specjalistów fizjoterapii w Centrum Terapii Manualnej w Sierosławiu.

rodzeństwo płaci mniej

Jeśli masz rodzeństwo i razem zapiszecie się do naszego klubu - Wasza składka będzie niższa o 35%.
Dotyczy to także już trenujących zawodników:)

zdobądź 20% zniżki

Jesteś już zawodnikiem naszego klubu? Masz kolegę, który tak jak Ty lubi lekką atletykę? Przyprowadź go na trening. Jeśli Twój kolega zapisze się do klubu, Ty otrzymasz jednorazowy 20% rabat do kolejnej składki członkowskiej.

(c)2017 ukssprint.pl